Hoşgeldiniz

Ahlak ve Edep sınırlarını aşmadan her telden

Hoşgeldiniz

İleti yassitas » 16 Oca 2008, 09:16

Kendi adına tescilli "http://www.yassitas.com" adresini bize/köyümüze tahsis eden ve sitemizi süresiz barındıracak olan Yetkinel Danışmanlık Bilgisayar San.Tic.Ltd. Şti. sahibi Tekstil Müh. EROL KAYMAZ 'a teşekkürler.

Herkese Selamlar. Sohbetiniz bol olsun.
yassitas
Site Yöneticisi

Re: Hoşgeldiniz

İleti yassitas » 04 Mar 2008, 10:42

hasan gençay /FATSA 04/03/2008 09:55 de yazdı.

evet gençler, burası yassıtaşın tanıtımı arama motorunda ilk sırada olmasını istiyorsanız bu siteyi sürekli kullanın ve tanışın. gerçekten bulunmaz bir nimettir. bu siteyi kurmada emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. bu bir imkandır bence kullanın. benim yaşıtlarım monitörü hala tanımamakta kararlı galiba. inatla girmiyorlar ama günümüz de yaşam dünyayla entegre vaziyette. dünyaya ulaşmanın en kolay yönüde bu, yani bilgisayar. bunun sayesinde birazcıkta olsa sizleri tanımaya çalışıyorum. eskiden köyümüzde bayram namazları ve de cuma namazları merkezde kılınır, yaşlı amcalar da bize her hafta sorardı sen kimin oğlusun diye. bizde kızardık çünkü bir hafta önce söylemiştik aynı amcaya kimin oğlu olduğumuzu. bu gün o amcamıza hak vermeye başladım, galiba bende yaşlandım. sakın gençler böyle demeyin bir gün sizde yaşlanacaksınız bu gün köyümüzde dört camiii var ve yaşam bir hengame koşturmaca oldu artık. mahalledeki gençlere sorar durumuna düştük sen kimin oğlusun diye. arada azda olsa buradan herkes kendinden bahseder ise bence çok iyi olur. belki bazılarınız der ya bu amcada ikide bir çıkıyo bişeyler yazıyo, bizi tanısa ne olur tanımasa ne olur. sizde haklısınız ama köyümün yeni nesilini tanımayı isterim. bu benimki de bir istek. kabul görürsede görmez isede saygım vardır. forumlar bir birinin yazısına cevaplı gibi olur ise cok güzel olur. var sayın bir tanıdığınıza mektup yazıyorsunuz.
mutlu huzurlu olun sevgiyle kalın.
yassitas
Site Yöneticisi

Harman Yeri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir